Nathan Road, Kowloon, Hongkong, 208-212 budynek uniwersalny, pokój 1001
Dom O nas

Usługa

dobra jakość Samochodowe bezpieczniki kasetowe na sprzedaż
dobra jakość Samochodowe bezpieczniki kasetowe na sprzedaż
Nasz projekt jest bardzo skomplikowany. Zespół Zhuolun z powodzeniem pomógł nam obniżyć koszty i zwiększyć efektywność projektu. Dziękuję Ci!

—— Alcatel Lucent

Poważna i odpowiedzialna postawa zawodowa oraz wysoce profesjonalny styl pracy skutecznie przyczyniły się do realizacji naszego projektu.

—— Labram Adams

Zaufany przyjaciel szybko rozwiązał mój problem.

—— Alfred

Im Online Czat teraz

dongguan Julun electronics co.,ltd

1 2 3
dongguan Julun  electronics co.,ltd dongguan Julun  electronics co.,ltd dongguan Julun  electronics co.,ltd
Wewnętrzne środowisko pracy (3) Julun Julun

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
marki : Julun
Coroczne wyprzedaże : 5900000-7000000
Rok założenia : 2009
pc Export : 70% - 80%
Zasada działania: zadowolenie klienta to nasza niezachwiana realizacja!

Uważamy, że usługa jest częścią produktów. Wstępne wprowadzenie do sprzedaży, wskazówki techniczne dotyczące sprzedaży, wizyta telefoniczna i serwis posprzedażny produktu stanowią integralną część naszego produktu. W długoterminowej produkcji i praktyce operacyjnej kładziemy nacisk na poczucie personelu obsługi i jakość usług, ustanawiając ścisły mechanizm nadzoru we wszystkich aspektach przedsprzedażnych, sprzedaży i po sprzedaży, w celu zapewnienia, że ​​nasze usługi są naprawdę realizowane.

Jakość obsługi problemu: produkt, który nie jest potrzebny po serwisie, jest najlepszym produktem, jest także naszym stałym celem. My w projektowaniu produktu, ocenie technologii, kontroli jakości i dołożymy wszelkich starań, aby Cengcengbaguan, ścisłe monitorowanie problemów z jakością, będzie kontrolować ryzyko na najniższym zakresie; w celu rozwiązania problemów jakościowych, utworzyliśmy grupę dedykowanych usług obsługi klienta, zapewnią one szybkie, w miejsce instalacji i wskazówek technicznych, serwis naprawczy usługi obsługi klienta, zgodnie z wymaganiami klienta, problemy z jakością wynikające z niedogodności klienci do rozwiązania z największą prędkością.

Jeśli masz jakieś uwagi i sugestie dotyczące naszych produktów i usług, możesz skorzystać z infolinii serwisowej, faksu, e-maila i innych form bezpośredniego kontaktu z naszym centrum serwisowym, będziemy pracować z Twoimi opiniami i sugestiami dotyczącymi śledztwa w ciągu 24 godzin, oraz odpowiedzieć.

Szczegóły kontaktu
dongguan Julun electronics co.,ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Chandler

Tel: 86-769-81920831

Faks: 86-0769-27200802

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)