Nathan Road, Kowloon, Hongkong, 208-212 budynek uniwersalny, pokój 1001
Dom

dongguan Julun electronics co.,ltd

dobra jakość Samochodowe bezpieczniki kasetowe na sprzedaż
dobra jakość Samochodowe bezpieczniki kasetowe na sprzedaż
Nasz projekt jest bardzo skomplikowany. Zespół Zhuolun z powodzeniem pomógł nam obniżyć koszty i zwiększyć efektywność projektu. Dziękuję Ci!

—— Alcatel Lucent

Poważna i odpowiedzialna postawa zawodowa oraz wysoce profesjonalny styl pracy skutecznie przyczyniły się do realizacji naszego projektu.

—— Labram Adams

Zaufany przyjaciel szybko rozwiązał mój problem.

—— Alfred

Im Online Czat teraz

dongguan Julun electronics co.,ltd

1 2 3
dongguan Julun  electronics co.,ltd dongguan Julun  electronics co.,ltd dongguan Julun  electronics co.,ltd
Wewnętrzne środowisko pracy (3) Julun Julun

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
marki : Julun
Coroczne wyprzedaże : 5900000-7000000
Rok założenia : 2009
pc Export : 70% - 80%

Metso Electronics jest dostawcą komponentów elektronicznych, usług projektowania i rozwoju dla elektronicznych przedsiębiorstw produkcyjnych. Łańcuch dostaw jest zintegrowany, zoptymalizowany i wydajny. Produkty serwisowe: elementy zabezpieczające, seria bezpieczników i szeregów bezpiecznikowych, seria rezystancyjna, seria kondensatorów i inne usługi, obejmujące szeroki zakres elektroniki przemysłowej, sprzętu komunikacyjnego, elektroniki użytkowej, elektroniki samochodowej, aplikacji do telefonów komórkowych.

Filozofią biznesową firmy jest nadal tworzyć wartość dla klientów, nadal optymalizować front-end marketingu i zespół wsparcia logistyki, jako profesjonalni partnerzy łańcucha dostaw w branży. Zapewnij usługi o wartości dodanej, takie jak tworzenie wymagań, rozwiązania, wsparcie techniczne, magazynowanie, logistyka i e-commerce. Spełniaj wymagania klientów oryginalnych producentów sprzętu, oryginalnych producentów konstrukcji, dostawców usług wytwarzania elektronicznego oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Aby lepiej służyć klientowi firmy Lun Lun, Zhuo Lun założył oddział i biuro w Chinach, Hongkongu, Chinach, południowych Chinach, środkowych Chinach, Chinach Wschodnich i tak dalej. Zapraszamy do zadawania pytań i współpracy.

Szczegóły kontaktu
dongguan Julun electronics co.,ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Chandler

Tel: 86-769-81920831

Faks: 86-0769-27200802

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)