dongguan Julun electronics co.,ltd

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny dongguan Julun  electronics co.,ltd profil firmy
  • Chiny dongguan Julun  electronics co.,ltd profil firmy
  • Chiny dongguan Julun  electronics co.,ltd profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik
marki: Julun
Coroczne wyprzedaże: 5900000-7000000
Rok założenia: 2009
pc Export: 70% - 80%
Wprowadzenie

Chiny dongguan Julun  electronics co.,ltd profil firmy 0

 

Chiny dongguan Julun  electronics co.,ltd profil firmy 1

Chiny dongguan Julun  electronics co.,ltd profil firmy 2

Metso electronics is a provider of electronic components, design and development services for electronic manufacturing enterprises. Metso Electronics jest dostawcą komponentów elektronicznych, usług projektowania i rozwoju dla przedsiębiorstw produkujących elektronikę. The supply chain is integrated, optimized and efficient. Łańcuch dostaw jest zintegrowany, zoptymalizowany i wydajny. Service products: protection components, fuse and fuse holder series, series resistance, capacitor series, and other services, covering a wide range of industrial electronics, communications equipment, consumer electronics, automotive electronics, mobile phone applications. Produkty serwisowe: elementy zabezpieczające, seria bezpieczników i oprawek bezpiecznikowych, rezystancja szeregowa, seria kondensatorów i inne usługi, obejmujące szeroki zakres elektroniki przemysłowej, sprzętu komunikacyjnego, elektroniki użytkowej, elektroniki samochodowej, aplikacji na telefony komórkowe.

 

The company's business philosophy is to continue to create value for customers, continue to optimize front-end marketing and logistics support team, as the industry supply chain professional partners. Filozofią biznesową firmy jest ciągłe tworzenie wartości dla klientów, optymalizacja front-endowego zespołu wsparcia marketingowego i logistycznego, jako profesjonalnych partnerów w branży łańcucha dostaw. Provide value-added services such as requirements creation, solutions, technical support, warehousing, logistics and e-commerce. Zapewnij usługi o wartości dodanej, takie jak tworzenie wymagań, rozwiązania, wsparcie techniczne, magazynowanie, logistyka i handel elektroniczny. Meet customer requirements of original equipment manufacturers, original design manufacturers, electronic manufacturing service providers and small and medium enterprises. Spełniaj wymagania klientów producentów oryginalnego sprzętu, producentów oryginalnego projektu, dostawców usług produkcji elektronicznej oraz małych i średnich przedsiębiorstw. In order to better serve customer of Lun Lun company, Zhuo Lun has set up branch and office in China, Hongkong, China, Southern China, central China, East China and so on. Aby lepiej obsługiwać klientów firmy Lun Lun, Zhuo Lun utworzył oddział i biuro w Chinach, Hongkongu, Chinach, południowych Chinach, środkowych Chinach, wschodnich Chinach i tak dalej. Welcome to inquire and cooperate. Zapraszamy do zapytania i współpracy.

Historia
Dongguan JuLun Electronics Co., Ltd. została założona w 2009 roku i specjalizuje się w elektronicznych komponentach ochronnych i innych pomocniczych produktach. Łącząc produkcję, sprzedaż i serwis, jesteśmy zaangażowani w dostarczanie firmom komponentów, usług projektowania i rozwoju oraz optymalizacji i integracji łańcucha dostaw produktów w celu zaspokojenia potrzeb producentów oryginalnych urządzeń, producentów konstrukcji, dostawców usług wytwarzania elektronicznego oraz małych i średnich -sized klientów korporacyjnych. Firma mieści się w Dongguan w prowincji Guangdong i założyła biura i punkty usługowe w Hongkongu, Chinach Południowych, Chinach Środkowych, Chinach Wschodnich i innych regionach, dążąc do sprawnej i wygodnej obsługi klienta.
Z biegiem lat firma poprzez ciągłe wysiłki, produkty Zhuo Lun Electronics obejmują aktualną serię bezpieczników, serii bezpieczników termicznych, serii bezpieczników, serii czujników, bezpieczników PTC, czujników ciśnienia / termistorów, bezpieczników pojazdów nowych energii, dwóch tranzystorów półprzewodników, X / Y kondensatory bezpieczeństwa, kondensatory foliowe, rezystory SMD / kondensatory i inne produkty peryferyjne, produkty były szeroko stosowane w oświetleniu środowiskowym, inteligentnych licznikach, produktach komunikacyjnych, sprzęcie gospodarstwa domowego, elektronice samochodowej, produktach energetycznych i innych zastosowaniach.
Firmy polegają na dużej zdolności produkcyjnej i dostawczej, dywersyfikacji specyfikacji linii produktów, odpowiedniej podaży i popytu, jest już partnerem wielu wybitnych firm, aby stać się silnym wsparciem. Aby uzyskać przełom w produktach elektronicznych do elektroniki Zhuo Lun, uzyskaliśmy szereg certyfikatów produktów, w tym UL, VDE, KC, PSE, CQC, ROSH itp., Aby spełnić wymagania różnych klientów. Jednocześnie, opierając się na zdolnościach produkcyjnych firmy i dywersyfikacji specyfikacji produktów, stawiamy nasze cele na arenie międzynarodowej, by szukać nowych przełomów. Obecnie nasze produkty zostały sprzedane do różnych krajów w Azji i Europie.
W procesie szybkiego wzrostu firma kładzie nacisk na ciągłe tworzenie wartości dla klientów, nieustannie optymalizuje front-end marketing i wsparcie logistyczne oraz działa jako profesjonalny partner w przemysłowym łańcuchu dostaw. Zapewnij usługi o wartości dodanej, takie jak rozwiązania, wsparcie techniczne, logistyka magazynowa i e-commerce. Firma Zhuo Lun Electronics ustanowiła również system działań rynkowych i mechanizm ochrony klientów, tworząc system usług biznesowych i technologicznych, który łączy rozwój produktów, usługi konsultingowe i planowania, a także dostarcza rozwiązania do zastosowań przemysłowych na dużą skalę. Umiejscowił także portal w celu integracji informacji i integracji aplikacji. , usługi ujednolicania i pobierania użytkowników.
Serdeczna, otwarta i rygorystyczna kultura korporacyjna oraz naukowe i normatywne zarządzanie to wielki zespół profesjonalnych talentów. Pracują razem nad rozwojem produktu, jego promocją i utrzymaniem oraz w głębokim zrozumieniu znaczenia "zorientowanego na klienta" i "usługi" Każdy szczegół, który przebiega przez operacje i zarządzanie firmy, zdobywa rozległe zaufanie i wsparcie klienta ".
Zhuo Lun Electronics stało się dogłębnym partnerem technicznym z wieloma krajowymi i zagranicznymi producentami o otwartej i harmonijnej postawie. Jest kompatybilny ze sobą i nadal rozwija się w nowych obszarach zastosowań.
Proces rozwoju ZhuoLun Electronics to proces obsługi klientów i kontynuowania współpracy z klientami. Ciężko pracujemy i dokładamy wszelkich starań, aby sprostać każdemu wyzwaniu z pewnością.

Nagrody produktowe i wyróżnienia dla firmy

Usługa
Zasada działania: zadowolenie klienta to nasza niezachwiana realizacja!

Uważamy, że usługa jest częścią produktów. Wstępne wprowadzenie do sprzedaży, wskazówki techniczne dotyczące sprzedaży, wizyta telefoniczna i serwis posprzedażny produktu stanowią integralną część naszego produktu. W długoterminowej produkcji i praktyce operacyjnej kładziemy nacisk na poczucie personelu obsługi i jakość usług, ustanawiając ścisły mechanizm nadzoru we wszystkich aspektach przedsprzedażnych, sprzedaży i po sprzedaży, w celu zapewnienia, że ​​nasze usługi są naprawdę realizowane.

Jakość obsługi problemu: produkt, który nie jest potrzebny po serwisie, jest najlepszym produktem, jest także naszym stałym celem. My w projektowaniu produktu, ocenie technologii, kontroli jakości i dołożymy wszelkich starań, aby Cengcengbaguan, ścisłe monitorowanie problemów z jakością, będzie kontrolować ryzyko na najniższym zakresie; w celu rozwiązania problemów jakościowych, utworzyliśmy grupę dedykowanych usług obsługi klienta, zapewnią one szybkie, w miejsce instalacji i wskazówek technicznych, serwis naprawczy usługi obsługi klienta, zgodnie z wymaganiami klienta, problemy z jakością wynikające z niedogodności klienci do rozwiązania z największą prędkością.

Jeśli masz jakieś uwagi i sugestie dotyczące naszych produktów i usług, możesz skorzystać z infolinii serwisowej, faksu, e-maila i innych form bezpośredniego kontaktu z naszym centrum serwisowym, będziemy pracować z Twoimi opiniami i sugestiami dotyczącymi śledztwa w ciągu 24 godzin, oraz odpowiedzieć.

Nasz zespół
1 naszą wizją jest być światowej klasy dostawcą komponentów elektronicznych
2 Nasz duch to: prostota, koncentracja
3 nasz styl: dotrzymuj obietnic, żadnych wymówek, nigdy się nie poddawaj

4 nasze wartości to:
Klient: wszystko opiera się na wartości klienta
Zasada: najpierw system, drugie przywództwo
Standard: utrzymuj szczyt przez cały czas i celuj na pierwszym miejscu.
Drużyna: w zgodzie, Qi złamało złoto
Wdzięczność: być mężczyzną o wdzięcznym sercu i zdobyć szacunek z miłością
Odpowiedzialność: odpowiedzialny za siebie, odpowiedzialny za przedsiębiorstwo i odpowiedzialny za społeczeństwo