certyfikaty
 • Chiny dongguan Julun electronics co.,ltd Certyfikaty
  Standard:Business license
  Number:0681981
  Issue Date:2009-06-17
  Expiry Date:2097-06-17
 • Chiny dongguan Julun electronics co.,ltd Certyfikaty
  Standard:UL
  Number:JDYX2.E300003
  Issue Date:2014-02-16
  Expiry Date:2097-02-16
QC profilu

Po pierwsze, automatyzacja produkcji:

1, łatka jest wysoka precyzja, błąd jest na poziomie mikronów;
2, wysoka wydajność produkcji, można wkleić ponad 20 000 na godzinę;
3, jakość łaty jest dobra, jakość łatki została utrzymana w granicach 100PPM;
4, łatwe programowanie, z możliwością konwersji drukowanej płyty na format CAD bezpośrednio do możliwości programowania rozpoznawania maszyny;
5, automatyzacja produkcji, począwszy od surowca produktu, jest kontrolowana przez komputer bez obsługi ręcznej, dopóki gotowy produkt nie zostanie automatycznie ukończony, a operator musi tylko być odpowiedzialny za monitorowanie procesu pomocniczego i produkcji;
6, zgodnie z wymogami ochrony środowiska, linia produkcyjna jest zgodna z międzynarodowym standardem produkcji RTHS dla produktów elektronicznych, produkt uzyskał certyfikat ROHS.

Po drugie, informacje dotyczące zarządzania:

Produkcja urządzeń do ochrony zasilania różni się od innych produktów elektronicznych i charakteryzuje się małymi partiami i wieloma odmianami. Szeroka gama komponentów powoduje wiele problemów w planie zamówień na sztuczne komponenty. Dzięki zaawansowanemu sprzętowi i zaawansowanemu zarządzaniu, firma wprowadziła oprogramowanie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa ERP pod koniec 2007 roku. Utrzymujemy różne BOMe wszystkich instrumentów w systemie ERP. Następnie tysiące planów zaopatrzenia w surowiec dla produktów jest automatycznie obliczane przez MRP w oparciu o BOM całego produktu, co pozwala uniknąć niewłaściwego zaopatrzenia i nadmiernego zaopatrzenia w surowce, spowodowanego wcześniejszymi planami ręcznymi. Występowanie takich zjawisk jak wyciek i zakup w pełni wykorzystało fundusze.
Zamówienia klientów są przesyłane z systemu CRM do systemu ERP firmy i są całkowicie bezproblemowo połączone z komputerem. MPS automatycznie oblicza i uzupełnia specyfikację produkcyjną według całej maszyny i generuje odpowiednie rachunki za materiał produkcyjny, co pozwala uniknąć niewłaściwego lub brakującego surowca. Dla każdego procesu dostarczany jest sprzęt do skanowania kodów kreskowych, który umożliwia przesyłanie w czasie rzeczywistym informacji produkcyjnych, dokładne wyświetlanie statusu produkcji produktu, dokładne statystyki danych związanych z produktem oraz niezawodną gwarancję procesu produkcji produktu, co zapewnia pełną kontrolę nad całym procesem produkcyjnym. proces produkcji.

Po trzecie, wizualizacja informacji produkcyjnych:

Zainstalowaliśmy duży ekran elektroniczny na miejscu produkcji. Zaplanowana ilość, zwolniona ilość, ilość pracy w procesie i ilość zrealizowanych zamówień klienta może być wyświetlana w czasie rzeczywistym. Jest to najlepsze narzędzie pomocnicze do planowania produkcji.
Zdalny klient może zostać wykorzystany do uzyskania dostępu do platformy informacyjnej działu produkcji. Dopóki zostanie wprowadzony odpowiedni numer zamówienia, można zapytać o aktualny status produkcji zamówienia i zrealizować interakcję pomiędzy informacjami o produkcji a działem marketingu.
Personel zarządzający firmy może zapytać o informacje związane z produkcją za pośrednictwem dowolnego komputera firmy, w tym informacji produkcyjnych pracownika, nienormalnych informacji na temat jakości produkowanych w trakcie produkcji i tak dalej. Jeśli liczba powtarzających się wystąpień anomalii jakości osiągnie maksymalną liczbę alarmów ustawionych w systemie, system automatycznie przekaże te informacje odpowiednim organom nadzoru. System będzie automatycznie pobierał różne typy wykresów na podstawie tych informacji każdego miesiąca. Dane zebrane w niektórych specjalnych procesach mogą być automatycznie wykreślane jako normalna krzywa rozkładu, co jest ważną podstawą do analizy anomalii jakościowych.

Po czwarte, środowisko produkcyjne bez pyłu:

Dzięki przyjętemu przez firmę procesowi bezołowiowemu odkryliśmy w procesie produkcyjnym, że środowisko produkcyjne ma duży wpływ na jakość produktu. Firma dokonała odpowiednich zmian w całym warsztacie produkcyjnym w czterech aspektach: pyłu powietrza, wysokiej temperatury w lecie, wilgotności w porze deszczowej i elektryczności statycznej w zimie.
1. Zamknij wszystkie oryginalne nadmiarowe okna i całkowicie zamknij dostęp do warsztatu;
2, zainstalowano dużą liczbę urządzeń klimatyzacyjnych, tak aby temperatura całego warsztatu przez cały rok w stałej temperaturze;
3. Zakup dużą skalę liofilizatora powietrza, aby zapewnić, że wilgotność wewnątrz warsztatu mieści się w rozsądnym zakresie;
4, układanie antystatycznego gruntu, układanie antystatycznego sufitu, hali produkcyjnej w pewnej odległości, aby ustawić odpowiedni punkt uziemienia. Upewnij się, że wszystkie elementy wyposażenia i ławki w warsztacie mogą być podłączone do ziemi. Każdy pracownik wydał antystatyczny kombinezon i nosi antystatyczną bransoletkę podczas pracy, aby zmniejszyć wpływ elektryczności statycznej na jakość produktu.