Linia produkcyjna

Po pierwsze, automatyzacja produkcji:

1, łatka ma wysoką precyzję, błąd jest na poziomie mikronów;
2, wysoka wydajność produkcji, można wkleić ponad 20 000 na godzinę;
3, jakość poprawki jest dobra, jakość poprawki została utrzymana w granicach 100PPM;
4, łatwe programowanie, z możliwością konwersji płytki drukowanej do formatu CAD bezpośrednio w możliwości programowania rozpoznawania maszyny;
5, automatyzacja produkcji, począwszy od surowca produktu, wszystkie są kontrolowane przez komputer bez obsługi ręcznej, aż gotowy produkt zostanie automatycznie skompletowany, a operator musi być odpowiedzialny jedynie za monitorowanie procesu pomocniczego i procesu produkcyjnego;
6, zgodnie z wymogami ochrony środowiska, zastosowana linia produkcyjna jest zgodna z międzynarodowym procesem produkcji wyrobów elektronicznych w standardzie ROHS, produkt uzyskał urząd certyfikacji ROHS.

Po drugie, informacje zarządcze:

Produkcja urządzeń zabezpieczających różni się od innych produktów elektronicznych i charakteryzuje się małymi partiami i wieloma odmianami. Szeroka gama komponentów powoduje wiele problemów w planie zamówień na sztuczne elementy. Dzięki zaawansowanemu sprzętowi i zaawansowanemu zarządzaniu firma wprowadziła oprogramowanie ERP do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa pod koniec 2007 roku. Utrzymujemy różne BOM wszystkich instrumentów w systemie ERP. Następnie tysiące planów zaopatrzenia w surowce dla produktów są automatycznie obliczane przez MRP na podstawie BOM całego produktu, co pozwala uniknąć niewłaściwego zaopatrzenia i nadmiernego zaopatrzenia w surowce spowodowanego wcześniejszymi ręcznymi planami. Wystąpienie takich zjawisk, jak wyciek i zakup, w pełni wykorzystało fundusze.
Zamówienia klientów są przesyłane z systemu CRM do firmowego systemu ERP i są całkowicie bezproblemowo połączone przez komputer. MPS automatycznie oblicza i wykonuje BOM produkcji dla całej maszyny i generuje odpowiednie rachunki za materiały produkcyjne, co pozwala uniknąć niewłaściwego lub brakującego surowca. Do każdego procesu dostarczany jest sprzęt do skanowania kodów kreskowych umożliwiający przesyłanie informacji o produkcji w czasie rzeczywistym, dokładne wyświetlanie statusu produkcji produktu, dokładne statystyki danych związanych z produktem oraz niezawodną gwarancję procesu produkcji produktu, która spełnia całą kontrolę nad całym procesem proces produkcji.

Po trzecie, wizualizacja informacji o produkcji:

W miejscu produkcji zainstalowaliśmy duży ekran elektroniczny. Planowana ilość, zwolniona ilość, praca w ilości procesowej i ukończona ilość każdego zamówienia klienta mogą być wyświetlane w czasie rzeczywistym. To najlepsze narzędzie pomocnicze do planowania produkcji.
Za pomocą zdalnego klienta można uzyskać dostęp do platformy informacyjnej działu produkcji. Dopóki zostanie wprowadzony odpowiedni numer zamówienia, można sprawdzić aktualny status produkcji zamówienia i zrealizować interakcję między informacjami o produkcji a działem marketingu.
Personel zarządzający firmą może zapytać o informacje związane z produkcją za pośrednictwem dowolnego komputera firmy, w tym informacje dotyczące produkcji pracownika, nienormalne informacje o jakości wytwarzane podczas produkcji i tak dalej. Jeśli liczba powtarzających się anomalii jakości osiągnie maksymalną liczbę alarmów ustawioną w systemie, system automatycznie zgłosi te informacje odpowiednim organom nadzorczym. System będzie automatycznie rysował różne rodzaje wykresów na podstawie tych informacji każdego miesiąca. Dane zgromadzone w niektórych specjalnych procesach można również automatycznie wykreślić jako normalną krzywą rozkładu, która jest ważną podstawą analizy anomalii jakości.

Po czwarte, środowisko produkcyjne bez pyłu:

Dzięki przyjętemu przez firmę procesowi bezołowiowemu odkryliśmy w procesie produkcyjnym, że środowisko produkcyjne ma duży wpływ na jakość produktu. Firma wprowadziła odpowiednie zmiany w całym warsztacie produkcyjnym w czterech aspektach: pył powietrzny, wysoka temperatura w lecie, wilgotność w porze deszczowej i elektryczność statyczna w zimie.
1. Zamknij wszystkie oryginalne nadmiarowe okna i całkowicie zamknij dostęp do warsztatu;
2, zainstalowano dużą liczbę urządzeń klimatyzacyjnych, dzięki czemu temperatura całego warsztatu przez cały rok w stałej temperaturze;
3. Kup dużą liofilizator powietrza, aby upewnić się, że wilgotność w warsztacie mieści się w rozsądnym zakresie;
4, układanie antystatycznego gruntu, układanie antystatycznego sufitu, hala produkcyjna w pewnej odległości, aby ustawić odpowiedni punkt uziemienia. Upewnij się, że każdy element wyposażenia i ławka w warsztacie mogą być podłączone do ziemi. Każdy pracownik wydał antystatyczny kombinezon i podczas pracy nosi antystatyczną bransoletkę, aby zmniejszyć wpływ elektryczności statycznej na jakość produktu.


OEM / ODM

  

R & D